איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 

נוזלים לסיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית > נוזלים לסיגריה אלקטרונית


נוזלים לסיגריה אלקטרונית של אייסמוק – נוזלים בטעם וברמה אחרת

אין ספק, כי, התפקיד של הסיגריה האלקטרונית הינו חשוב ומשמעותי ביותר. יחד עם זאת, בהיעדרם של נוזלים לסיגריה אלקטרונית של אייסמוק, לא רק שהסיגריה האלקטרונית תאבד מן הייעוד שלה, אלא בעיקר לא תצליח לממש את תפקידה.

פרטים חשובים וחיוניים ביותר אודות נוזלים לסיגריה אלקטרונית

נוזל מילויובכן, במהלך עשר השנים האחרונות, הסיגריה האלקטרונית מחליפה בהדרגה את הסיגריה הרגילה, הסטנדרטית, ה'קלאסית' והמזיקה. בטח כאשר יותר ויותר מעשנים לא רק יותר מודעים לנזקים הגדולים אשר עישון סיגריה טומן בתוכו, אלא בעיקר מרגישים את תחילת תוצאות הנזקים. לכן, הסיגריה האלקטרונית הינה ה'תשובה' לבעיה זו. ככזאת, הסיגריה האלקטרונית הינה אכן אלקטרונית, ומורכבת ממערך אשר כולל את כל החלקים הבאים: תרמיל נוזל – פיה / תא אידוי / שבב מיקרוסקופי / סוללה נטענת / נורית הפעלה / מיכל מילוי נוזלים לסיגריה אלקטרונית. עכשיו, אין ספק, כי, כל החלקים האמורים הינם חשובים וחיוניים ביותר. יחד עם זאת, ללא נוזלים לסיגריה אלקטרונית, כאמור, הסיגריה האלקטרונית כלל לא תוכל לממש שום תפקיד וייעוד שלה. מבחינה מילולית, הנוזלים לסיגריה האלקטרונית הינם נוזלים ככל נוזלים אחרים. יחד עם זאת, מבחינת מעשית, הנוזלים האמורים הינם נוזלים בריחות, טעמים וצבעים אשר המטרה שלהם הינה אחת: 'לספק' למעשן הנגמל בדיוק את אותה תחושה והרגשה בעת עישון של הסיגריה האלקטרונית.

קיימים אינספור נוזלים לסיגריה אלקטרונית – צריך רק לבחור

כאמור, נוזלים לסיגריה אלקטרונית הינם מרכיבים חשובים וחיוניים ביותר במערך של הסיגריה האלקטרונית. בטח כאשר בהיעדרם, פעולת העישון והאידוי של המים כלל לא יכולה להתרחש. עכשיו, מבחינת מרכיבים, נוזלים אלו 'מורכבים' מחומרים כמו פרופילן גליקול, גליצרין צמחי וקשת רחבה ומגוונת ביותר של חומרי טעם וריח. הלכה למעשה, כל כולם ביחד מספקים למעשן בדיוק את אותה תחושה אהובה, מוכרת וממכרת של העישון והסיגריה הרגילים. יחד עם זאת, היות ומדובר בנוזלים ובסיגריה אשר אמורים להחליף ו'לחסל' את פעולת ההתמכרות לסיגריה, קיימים אינספור נוזלים לסיגריה אלקטרונית, ממש באופן שצריך רק לבחור. עכשיו, בין ההיצע הגדול והאינסופי של הנוזלים ניתן למצוא את כל הבאים: נוזלים בטעם של אינספור פירות אטרקטיביים, אקזוטיים וטעימים כמו תות, אבטיח, אפרסק, מלון, תפוח ועוד / נוזלים בטעמים וריחות של סיגריות מוכרות ואהובות מאת אינספור יצרנים / נוזלים בריחות של בשמים וניחוחות טבעיים ועוד ועוד אינספור נוזלים מסוגים רבים ואחרים. במילים אחרות, כל מה שמעשן אשר אימץ לחיקו את הסיגריה האלקטרונית במקום הסיגריה הרגילה צריך לעשות, זה לרכוש חבילת נוזלים, למלא את הסיגריה ולהתחיל לעשן.