איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 

נוזל לסיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית > נוזל לסיגריה אלקטרונית


נוזל לסיגריה אלקטרונית – איך הסיגריה שלי מריחה כל כך טוב?

רבים וטובים השליכו זה לא מכבר את הסיגריות שלהם מתוך ניסיון כן ואף אמיץ, להיפטר מהמתמכרות המזיקה, פעם אחת ולתמיד! אומנם, אין מדובר על הליך קל, ישנן מורדות ועליות במהלך הדרך, אבל כאן במיוחד, המטרה מקדשת כל אמצעי.

נגמלים עם סיגריה אלקטרונית

נוזל מילויישנן דרכים שונות לנסות להיגמל מסיגריות, חלקן אינן אפקטיביות, חלקן יקרות מאוד, ועדיין אין אתן יודעים מה מצפה לכם בסוף הדרך, האם באמת תיגמלו או האם תחזרו לסורכם? אחת השיטות המומלצות למעשנים כרונים להיפטר מההתמכרות לסיגריות, היא באמצעות סיגריה אלקטרונית אשר הפכה להיות כה פופולארית ולא לחינם, היא דומה מאוד לדבר האמיתי אך ללא כל חסרונות. אתם תמשיכו לשאוף אוויר, ולדמות את פעולת העישון אך ללא כל הנזקים הכרוכים בכך, ומבלי לפגוע בבריאותכם. בסיגריה האלקטרונית ישנם כמה חלקים, אחד מהם הוא הפילטר, אותו ממלאים עם נוזל לסיגריה אלקטרונית.

אז איזה טעם בא לכם היום?

תודו על האמת, סיגריות הניקוטין הרגילות הן די משעממות, כמה טעמים כבר יכולים להיות לטבק? נוזל לסיגריה אלקטרונית מגיע בכמה טעמים נפלאים ומרעננים: נוזל לסיגריה אלקטרונית בטעם מנטה, נוזל לסיגריה אלקטרונית בטעם קפה, נוזלים בטעם פירות כגון אבטיח, מילון, אננס, תפוח, אפרסק, תות ועוד מגוון רב של טעמים. לעומת הסיגריות הרגילות, סיגריה אלקטרונית גם מבטיחה לכם חיסכון כספי ניכר. ההוצאה הגדולה היא הסיגריה האלקטרונית עצמה, האביזרים הנלווים הם זולים למדיי, בהם גם נוזל לסיגריה אלקטרונית. ניתן לרכוש נוזל בודד בחפיסה, וניתן גם לרכוש חפיסות חסכוניות בהן ישנם 3 או 6 נוזלים. אם עדיין לא החלטתם מהו הטעם המועדף עליכם, תוכלו לרכוש חפיסות של נוזל בודד, אבל בכמה טעמים, על מנת להתוודע אליהם.
מעבר לטעמים הרבים של נוזל לסיגריה אלקטרונית והחיסכון הניכר בכסף, אנו מדברים בראש ובראשונה על הבריאות שלכם. כולנו יודעים אילו נזקים בריאותיים יכולים להסב לנו סיגריות הניקוטין, כל שנה מתים מיליוני בני אדם ברחבי העולם כתוצאה מנזקי העישון. אבל לא רק על נזקים סמויים מן העין אנו מדברים, אלא גם על נזקים אסתטיים, כגון קמטים בעור והכתמת השיניים. אז הנה, סוף סוף מוענקת לכם הזדמנות פז להיפטר מההרגל המגונה, או אם תירצו – ללכת בלי, להרגיש עם.

רוצים להפסיק לעשן? מוטרדים ממצבכם הבריאותי? חברת אייסמוק המרכז הישראלי למוצרי עישון אלקטרוניים תסייע לכם להיפרד מהסיגריות אחת ולתמיד, אנו נעשה הכל על מנת לסייע לכם להיפטר מההרגל המגונה, צרו עימנו קשר, אנו עומדים לרשותכם בכל בקשה ושאלה !