איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 

נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית > נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית


כיצד נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית מסייע להיגמל מעישון?

סיגריות אלקטרוניות הפכו להיות הדבר הבא בעולם הגמילה מעישון, ולכן, תוכלו לראות על כל צעד ושעל אנשים מעשנים סיגריות אלקטרוניות היכן שרק מתחשק להם, בבתי קפה, בקניונים, בתחנות אוטובוס ובכל מקום ציבורי אחר, כבר אין יותר שום צורך לחמוק מפקחים.

לא מסוגלים להיפטר מההרגל המגונה? יש פתרון!
נוזל מילוי של סיגריות אלקטרוניות
גמילה מסיגריות ניקוטין רגילות הינה עניין מורכב מאוד, ישנם אנשים אשר מכורים עשרות שנים לסיגריות, הם מתחילים את הבוקר שלהם עם לפחות סיגריה אחת. הם תלויים בסיגריות בכל זמן נתון, כאשר הם שותים קפה הם מעשנים, כאשר הם משוחחים עם חברים הם מעשנים, כאשר הם עצבניים ולחוצים הם מעשנים, תמיד ישנה סיבה למסיבה... את האנשים הללו , קשה במיוחד לגמול, ואתם וודאי יודעים שישנם הרבה מאוד מעשנים שניסו לא פעם ולא פעמיים להיגמל מעישון, השקיעו כספים ומאמצים רבים, אבל בסופו של דבר העלו חרס בידם, ממש כמו בדיאטות. אז אם אתם מתקשים להיפטר מהחזקת מקלון עישון ביד, הנה מונח לפניכם פיתרון מצוין – סיגריה אלקטרונית המדמה את פעולת העישון, רק שבמקום לשאוף עשן ניקוטין לריאות, אתם תשאפו אדי נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית.

מילוי פילטרים במגוון טעמים

סיגריה אלקטרונית מורכבת מכמה חלקים בהם ניתן להזכיר תרמילי ניקוטין, תאי בעירה, שבבים מיקרוסקופיים, וגם כמובן, פילטר אותו ממלאים עם נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית, ללא הפילטר וללא הנוזל, הסיגריה האלקטרונית איננה קיימת. כל פעם שהפילטרים שלכם מתרוקנים, הגיע הזמן למלא אותם עם נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית. נוזל מילוי ניתן לרכוש במגוון רב של טעמים, תוכלו לגלוש לאתרי האינטרנט השונים המציעים לכם לרכוש סיגריה אלקטרונית ולהתרשם ממגוון הטעמים. המפתיעים. תוכלו לרכוש נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית בטעם אבטיח, נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית בטעם מלון, נוזל מילוי בטעם תות, אפרסק, תפוח, אננס ואפילו נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית בטעם קפה או מנטה. הנוזלים הרבים בטעמים המגוונים הם אלה שהופכים את חווית העישון לכה שונה ומפתיעה, אבל מעבר לחדשנות, הדבר החשוב ביותר הוא ההזדמנות הניתנת לכם לעשן היכן שרק תירצו, מבלי לפגוע בבריאות שלכם. אין איסור על עישון בסיגריה אלקטרונית בכל מרחב ציבורי, שכן לא רק שהיא לא מזיקה למעשנים, היא גם איננה פוגעת בסביבה של המעשן, או מה שאנו נוהגים לכנות – עישון פאסיבי, תם ונשלם העניין!

חברת אייסמוק, המרכז הישראלי למוצרי עישון אלקטרוניים, היא אחת החברות המובילות בארץ בתחום. כל יעודנו הוא לסייע לכם להיפטר אחת ולתמיד מעישון סיגריות ניקוטין. אנו מזמינים אתכם עוד היום לפנות אלינו, ליצור עימנו קשר, מבטיחים לכם שירות מכל הלב ומענה על כל שאלה!