איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 

איך להפסיק לעשן

סיגריה אלקטרונית > איך להפסיק לעשן


סיגריה להפסקת עישוןמעשנים רבים רוצים לדעת את התשובה לשאלה הבוערת 'איך להפסיק לעשן'.אז במאמר הבא ננסה לעזור לכם לענות על השאלה הקשה הזאת. בתחילת דרכה, פעולת העישון 'נתפסת' כפעולה טרנדית, בוהמית, סטייליסטית ואפילו מיוחדת. יחד עם זאת, בהמשך דרכה, וזאת כתוצאה מן ההשלכות הבריאותיות הרבות שלה, אין מעשן אשר לא שואל איך להפסיק לעשן.

התשובה לשאלה איך להפסיק לעשן

אחת מן הסיבות הראשיות לעובדה, כי מעשנים רבים שואלים איך להפסיק לעשן באופן שהם מאוד מעוניינים להיגמל מן הרגל העישון, נעוצה בעובדה, שעישון ואפילו ברמה נמוכה מאוד, אבל רמה אשר באה לידי ביטוי באופן מתמשך, הופכת עם הזמן להתמכרות כרונית. יתרה מכך, התמכרות זו לא רק באה לידי ביטוי בצורך פיזי ומנטלי, אלא גם טומנת בתוכה השלכות ונזקים בריאותיים ורפואיים רבים, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. סתם למען המחשה, להלן כמה מאפיינים  של הרגל העישון והנזקים הרבים שהוא טומן בתוכו: מכילה בתוכה תמהיל מסוכן ביותר של רכיבים וחומרים מסרטנים (ביניהם ניקוטין, זפת ואינספור חומרים כימיים); מהווה גורם ראשי לאינספור מחלות ותחלואים; גורמת לאינספור קמטים; מצהיבה את השיניים ועוד. במילים אחרות, עישון הינה אחת מן הרעות החולות הגדולות ביותר אשר מאפיינת סגנון החיים האנושי. אז האם יש פלא, כי אינספור מעשנים רוצים לדעת איך להפסיק לעשן? בפועל, התשובה לשאלה איך להפסיק לעשן מורכבת מכמה וכמה דרכים אשר באמצעותן ניתן להפסיק לעשן.

כל התשובות (והדרכים) לשאלה איך להפסיק לעשן, באופן מיידי והדרגתי כאחד.

הלכה למעשה, מעשנים אשר שואלים את השאלה איך להפסיק לעשן, 'זוכים' לקבל את התשובות הבאות: טיפול תרופתי ייעודי / תחליפי ניקוטין למיניהם / סדנאות גמילה מעישון / עישון של סיגריה אלקטרונית / הפסקה מיידית ובבת אחת של עישון ועוד. במילים אחרות, השאלה איך להפסיק לעשן מאופיינת בלא מעט תשובות, חלקן אפקטיביות יותר, חלקן אפקטיביות פחות. בנוסף לכך, אחת מן התשובות המעניינות והמיוחדות ביותר לשאלה איך להפסיק לעשן באה לידי ביטוי בדמותה של הסיגריה אשר ידועה בשם סיגריה אלקטרונית. בפועל, הסיגריה האלקטרונית הינה סיגריה לכל דבר, אבל סיגריה כלל לא מזיקה. יתרה מכך, עישון של סיגריה זו כלל לא שונה מעישון של הסיגריה הרגילה, מה שלמעשה הופך אותה לכלי מעולה להפסקה ולגמילה מעישון, בין אם באופן מיידי ובין אם באופן הדרגתי.

הסיגריה האלקטרונית של חברת איי סמוק הינה התשובה לשאלה איך להפסיק לעשן.

חברת איי סמוק גאה להעניק את התשובה הטובה ביותר לשאלה איך להפסיק לעשן, תשובה אשר באה לידי ביטוי בדמותה של הסיגריה האלקטרונית, כלי גמילה ייעודי, ייחודי ואפקטיבי מאין כמוהו אשר מסייע לכל מעשן ומעשן להפסיק לעשן, מה איתך?