איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

גמילה מסיגריות

סיגריה אלקטרונית > גמילה מסיגריות

היום עם מחירי הסיגריות העולים וכל המחקרים על סיגריות וכמה שעישון מזיק לבריאות ויכול לגרום למחלות מסוכנות, חשוב מאוד לחשוב ואפילו לבצע גמילה מסיגריות. למידע נוסף המשיכו לקרוא את המאמר

מי לא רוצה גמילה מסיגריות?

גמילה באמצעות סיגריה אלקטרוניתמאוד פופולארי היום להפסיק לעבור גמילה מסיגריות או לגרום למישהו שמכירים להתחיל גמילה מעישון סיגריות. עישון גורם לריח רע מהפה, עשן מחניק ומאוד משפיע על הבריאות. עישון גורם לנזקים לשרירים, למערכת הנשימה, לעור, לסרטן ועוד הרבה דברים שאף אחד אינו מאחל. הפתרון הוא גמילה מסיגריות. יש אפשרויות רבות לגמילה מעישון סיגריות, חלקן טובות יותר, חלקן טובות פחות, חלקן יקרות יותר וחלקן יקרות פחות. ברור שאפשר לנסות גמילה מסיגריות באופן עצמאי אבל לא משנה איך מפסיקים אסור להיכנע לזה שוב, גם לא אחרי שנים. כל גמילה מעישון כללית קשה וקשה עוד יותר להתמיד בגמילה מעישון סיגריות לאורך זמן. אך אם כבר הצלחתם חשוב לשמור על ההישג.

שיטות גמילה מעישון סיגריות

שיטות לגמילה מעישון סיגריות קיימות למכביר וקצרה היריעה מלהכיל את כולן. יש תרופות שנועדו לדכא את הדחף לעשן, יש מסטיקים ומדבקות כדי לווסת את רמת צריכת הניקוטין בזמן תהליך גמילה מסיגריות, יש סדנאות שונות ומשונות שכולן מבטיחות גמילה מעישון כללית עם תוצאות מעל למצופה וכמובן הלהיט החדש סיגריה אלקטרונית לגמילה מסיגריות. אולם אם נבין את הסיבות להתמכרות נוכל להחליט  אילו  מהשיטות הנהוגות כיום בשוק יכולות לעזור בתהליך גמילה מעישון סיגריות ואילו לא. לפי מחקרים שנערכו הסיבות הן משותפות לכל המעשנים, אם אפשר לטפל בהם מובטח שתהליך גמילה מעישון סיגריות תחזיק מעמד.

גורמים וטיפולם בתהליך גמילה מעישון סיגריות

ישנם שלושה גורמים עיקריים לעישון: הראשון הוא ההרגל. פעולה שנעשית במשך שלושה שבועות הופכת להרגל שקשה להיפטר ממנו. השני קשור במוח: ניקוטין מפעיל קולטנים שאצל אנשים לא מעשנים הוא רדום. ניקוטין מעורר אותם והם גורמים לתחושת דחק חזקה לסיגריה. הגורם השלישי והמכריע הוא תלות ריגשית. אדם מעשן מפתח תלות בסיגריה שנמצאת איתו בכל המצבים, תמיד בהישג יד. הטיפול צריך לכלול תקיפת כל שלושת הגורמים הללו: צריך להתמיד בתהליך גמילה מעישון כללית למשך שלושה שבועות כדי להקנות הרגל חדש. צריך להתמיד חודשים כדי להצליח באמת בתהליך של גמילה מסיגריות. חמשת הימים הראשונים קשים ביותר בגלל הקולטנים במוח, או אז מומלץ לקחת תכשיר שמכיל קצת ניקוטין כמו מדבקות או סיגריה אלקטרונית כדי להצליח בתהליך גמילה מסיגריות. הגורם האחרון הוא הכי בעייתי אבל גם בו אפשר לטפל בעזרת קבוצת תמיכה.

כח רצון משיג גמילה מסיגריות

בסופו של דבר גמילה מסיגריות מוצלחת מושגת באמצעות כח רצון. זה נותן את הכח להתמיד להשריש הרגל חדש ודפוס חיים חדש. כדי להגיע למצב של אוויר נקי, חוסר השתעלויות, כח פיזי גדול יותר וגוף נקי ובריא יותר גמילה מסיגריות חייבת להיות מוצלחת ומושגת. כל המעשנים יכולים לקחת גמילה מסיגריות למען איכות חיים, הם יכולים להשתמש בסיגריה אלקטרונית מחברת איי סמוק, עם אחוזי ניקוטין מופחתים שיעזרו להם לעבור את התקופה הקשה ביותר.