איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

גמילה מעישון

סיגריה אלקטרונית > גמילה מעישון

אמרתם גמילה מעישון? אמרתם 'איי סמוק'!. חברת איי סמוק משווקת לכם סיגריה אלקטרונית שתוכל לחסוך לכם מאות שקלים בשנה על סיגריות וגם עם הזמן תוכל לגמול אתכם מעישון בכלל. מעוניינים לדעת איך? המשיכו לקרוא!

גמילה מעישון – כי הבריאות שווה הרבה יותר

גמילה מעישון באמצעות סיגריה אלקטרוניתכיום, כמעט אין מי שלא יודע ומכיר את נושא העישון ובקיא בנזק הנגרם למעשנים. במרוצת השנים עלתה המודעות לנושא העישון ובעיקר נושא גמילה מעישון. גמילה מעישון אינו תהליך פשוט ומצריך בעיקר דבר אחד מרכזי – רצון רב להיגמל. עבור אנשים המעשנים שנים רבות כל הנושא של גמילה מעישון הוא עסק מורכב שכן הגוף רגיל למנת הניקוטין היומית שהוא מקבל וחש קושי רב כאשר אין זה מסופק לו.
באחרונה אנו יכולים להתרשם כי מכונים רבים נפתחו בעקבות הנושא של גמילה מעישון. מכונים וקבוצות תמיכה אלו מטרתם לסייע לכל המעוניינים להיגמל. קיים קושי רב בניסיון של גמילה מעישון לבד וללא כל סיוע. עצם קבלת ההחלטה להיגמל ולא לדעת כיצד לסייע לגוף להתמודד ומה יכול להחליף את ההרגל המגונה ולא בריא המדובר היא לא פשוטה ולכן קל יותר בקבוצה מאשר לבד.
כיום קיימים מגוון פתרונות יצירתיים במיוחד אשר בהם הושקעה מחשבה רבה אשר מסייעים לנושא של גמילה מעישון. אחד הפתרונות הידועים שמביאה חברה מעולה בתחום הנקראת 'איי סמוק' הוא סיגריה אלקטרונית עליה נפרט בהמשך.

הפסקת עישון – תהליך מהיר או איטי ומתון?

כפי שנאמר, הנושא של גמילה מסיגריות ומעישון הוא תהליך מורכב אשר נעשה בהדרגה ועם תחליפים מסייעים. אצל אנשים מסוימים הפסקת עישון מתבצעת 'מהיום למחר' כמו שאומרים. אנשים אלו אשר החליטו על הפסקת עישון הם כלל הנראה אנשים בעלי מוטיבציה גבוהה ומשמעת חזקה במיוחד אשר מסוגלים לקבל החלטות ולעמוד בהם.
אך ישנם אנשים אשר עבורם תהליך הפסקת עישון הוא מורכב עוד יותר ומתקשים לקבל החלטה ואכן לעמוד בה ולכן אצלם התהליך מתבצע בהדרגה, עקב בצד אגודל. הפסקת עישון בהדרגה היא למשל הפחתת כמות הסיגריות למשך שבוע. אנשים המעשנים קופסא ביום לדוגמא ומעוניינים לבצע הפסקת עישון יאלצו להוריד את המינון לחצי קופסא ביום וכך אט אט בהדרגה יפחיתו עוד ועוד את כמות העישון שלהם עד שיגיעו למצב של הפסקת עישון מוחלטת.
 
סיגריה אלקטרונית – פתרון יעיל וזמין

אחד העזרים לגמילה מעישון הוא סיגריה אלקטרונית. סיגריה אלקטרונית היא למעשה מכשיר דמוי סיגריה הדומה בצורתו לסיגריה אמיתית. סיגריה אלקטרונית מדמה את פעולת העישון ומשחררת מידה מועטה של ניקוטין. לטענת היצרנים, טבק, עשן ובעירה אינם נכללים בסיגריה זאת.
כך למעשה המעשן נגמל באיטיות ובבקרה ובזמן הגמילה מקבל רק כמות מועטה של ניקוטין ובכך עובר את תהליך העישון בהצלחה.