איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 

הפסקת עישון

סיגריה אלקטרונית > הפסקת עישון


הפסקת עישוןכל אחד יכול למצוא את הדרך הנכונה עבורו ולהגיע לכדי הפסקת עישון. הפסקת עישון זה מושג שנשמע לחלק מאיתנו כמשהו בלתי אפשרי, במיוחד למעשנים הכבדים והותיקים. יש כאלה שחשבו על גמילה מעישון בעבר, ניסו ולא הצליחו ולכן התייאשו. אבל, הבשורה העדכנית ביותר בתחום, היא שכל אחד יכול להפסיק לעשן באחת ממגוון הדרכים שהוכיחו את עצמן במשך השנים.

הפסקת עישון בדרכים רבות עם תוצאה חשובה אחת

הפסקת עישון היא משהו שכל מעשן צריך לשאוף אליו. העישון גורר אינספור נזקים לגוף, לא רק למעשנים עצמם אלא גם לסביבתם. מעשנים רבים הם מכורים לסיגריות ומכאן למעשה נובע הקושי להפסיק. כמובן, ככל שאתה מעשן ותיק יותר ואתה צורך יותר סיגריות ביממה, כך לרוב רמת ההתמכרות גבוהה יותר וקשה להגיע לכדי הפסקת עישון. הפסקת עישון יכולה להיות במגוון דרכים, חלקן רפואיות, חלקן משתמשות בפסיכולוגיה והרבה כוח רצון, חלקן אלטרנטיביות ויש עוד ועוד, אך לכולן מטרה אחת וחשובה והיא להפסיק עם העישון המזיק. אם אי פעם ניסיתם דרך אחת להגיע לכדי הפסקת עישון וזה לא עבד, זה ממש לא אומר שמצבכם אבוד כי כל אחד יוכל למצוא לבסוף דרך אחרת שתהא היעילה והטובה עבורו.

סיגריה אלקטרונית הינה דרך מצוינת להפסקת עישון

מבין הדרכים הפופולריות להגיע לכדי הפסקת עישון יש את הסיגריה האלקטרונית. סיגריה אלקטרונית דומה במבנה שלה בדיוק לסיגריה רגילה, מעשנים אותה בדיוק באותה הצורה אך אין לה תופעות לוואי קשות של ריח המפריע לסביבה ונדבק בנו וכמובן אין לה את ההשלכות הקשות לבריאות הגוף של המעשן. הסיגריה האלקטרונית מספקת את כל חווית העישון, כך שהמעשן לא אמור להיתקל בקשיים בהתרגלות אליה. סיגריה אלקטרונית איפשרה ועודנה מאפשרת להמון אנשים להפסיק לעשן, גם למעשנים הכבדים ביותר. גמילה מעישון היא צעד קריטי לחיים טובים יותר, הן שלכם והן של המשפחה, החברים, העמיתים לעבודה ועוד. הפסקת עישון היא מקפצה לאיכות חיים ובריאות טובה יותר בעתיד.

הפסקת עישון עם הסיגריות האלקטרוניות של איי סמוק

איי סמוק מצטיינת כבר שנים בגמילה מעישון, בזכות הסיגריות האלקטרוניות שלה. הסיגריות האלקטרוניות של איי סמוק מובילות בהצלחה כבר זמן רב המון מעשנים לגמילה מוחלטת מעישון, בזכות הדרכה וייעוץ כיצד להשתמש בסיגריות האלקטרוניות בצורה הכי אפקטיבית. באיי סמוק תוכלו לשמוע עצות מאנשי המקצוע שחזו בסיפורי הצלחה מרהיבים של הפסקת עישון עם סיגריות אלקטרוניות וכן לרכוש סיגריות אלקטרוניות ואת כל המוצרים הנלווים להן.