איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

יתרונות

סיגריה אלקטרונית > יתרונות

לעישון סיגריה אלקטרונית ישנם יתרונות רבים. במאמר זה תמצאו את כל היתרונות הרבים שתמצאו בעישון סיגריה אלקטרונית לעומת סיגריות רגילות ותמצאו מגוון רחב של סיגריות אלקטרוניות לקניה דרך האתר.

'עישון' באמצעות סיגריה אלקטרונית טומן בתוכו יתרונות רבים!
במהלך השנים האחרונות ניתן לשמוע יותר ויותר מעשנים, הן בעבר והן בהווה, מדברים על המוצר אשר ידוע בשם סיגריה אלקטרונית. ובפועל, כל אותם מעשנים מספרים על הסיגריה המדוברת אך ורק דברים טובים. ואיך לא, הרי הם אימצו אותה על מנת להיגמל מן ההרגל הרע והמגונה של העישון, על מנת להפסיק לפגוע בבריאות שלהם, על מנת לסגל לגוף ולנשמה שלהם אורח חיים בריא ואיכותי יותר ועוד. ואת כל היעדים והרצונות הללו הסיגריה האלקטרונית ממלאת בהצלחה יתרה, ברמה גבוהה ובאופן איכותי וברמה הגבוהה ביותר. לפיכך, מפאת שעדיין ישנם מעשנים רבים אשר עדיין לא מאמינים בכוח היכולת שלהם (ושל הסיגריה) להפסיק את העישון, נכתב מאמר זה, מאמר אשר יסביר להם בדיוק את כל היתרונות אשר הסיגריה אשר ידועה בשם סיגריה אלקטרונית טומנת בתוכה עבורם. וישנם לא מעט כאלו.

היתרונות המשמעותיים ביותר של הסיגריה האלקטרונית על פני סיגריית הטבק הם:
 • אינה מכילה זפת,פחמן חד חמצני ותוספים שונים.
 • אינה פוגעת בסביבה והחברה ע"י עישון פסיבי.
 • אין כלל תהליך בעירה.
 • כמעט ואינה עם ריח, והריח אינו נדבק כמו בעשן רגיל היות ומדובר באדים.
 • אפשר לעשן את הסיגריה האלקטרונית בכל מקום אשר תחפוץ.
 • אינה מכתימה את השיניים ואינה יוצרת ריח לא נעים מהפה.
 • ללא אפר וללא לכלוך.
 • ידידותית לסביבה.
 • טעימה יותר מהטבק ,ומגיעה בשלל טעימה.

סיגריה אלקטרונית טומנת בתוכה יתרון גדול כבר מעצם ההגדרה שלה!

אין ספק כי היתרון הגדול ביותר של הסיגריה האלקטרונית הינו יתרון אשר נובע מעצם ההגדרה והמהות של הסיגריה, הגדרה ומהות אשר נגזרת מעצם העובדה שכלל לא מדובר בסיגריה רגילה ו'אמיתית' אלא סיגריה אלקטרונית, כלומר, מוצר אלקטרוני לכל דבר ומוצר אשר נראה כמעט בדיוק כמו סיגריה רגילה. המשמעות היא שסיגריה זו כלל לא מסוכנת ולא בריאה כמו הסיגריה הרגילה, אלא סיגריה אשר מפחיתה באופן דרסטי ומשמעותי ביותר את כמות הניקוטין שניתן לשאוף ממנה ישר אל תוך הגוף. במילים אחרות, הסיגריה האלקטרונית 'מעודדת' הפסקת עישון באמצעות 'שחרור' מנות ניקוטין קטנות ומדודות אשר גומלות את הגוף מעישון. זהו היתרון מספר אחד של סיגריה זו.

סיגריה אלקטרונית כוללת גם יתרונות של חוסר ריח, מונעת השמנה ועוד!

ובכן, סיגריה אלקטרונית לא רק 'משחקת' תפקיד ראשי בתהליך הגמילה מסיגריות, היא גם כוללת יתרונות אחרים מעבר ליתרונות של הפסקת הכנסת רעלים לגוף, כימיקלים, ניקוטין ועוד. במילים אחרות, הסיגריה האלקטרונית כוללת יתרונות של חסרת ריח חזק, חריף ולא נעים, מונעת השמנה כתופעת לוואי, לא מזיקה לנגמל מעישון (וגם לא לסביבה) ועוד. בפועל, את כול אותן סיגריות אלקטרוניות יש לקנות אך ורק מאת משווקות אשר מתמחות בייבוא, שיווק ומכירה של סיגריות אלקטרוניות בעלות יתרונות וערך אמיתי בעבור אלו אשר רוכשים אותן. לפיכך, מומלץ לקנות סיגריה אלקטרונית מחברת איי סמוק, חברה אשר השם הנרדף שלו הינו סיגריות אלקטרוניות בעלות יתרונות אמיתיים וחברה אשר מעניקה שירות כולל ומקיף של ייעוץ ומכירת סיגריות אלקטרוניות ייחודיות, איכותיות ובעלות יתרונות!