איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

לעשן סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית > לעשן סיגריה אלקטרונית

כל מה שרציתם לדעת על סיגריה אלקטרונית, איך זה מרגיש לעשן סיגריה אלקטרונית, מה היתרונות שלה, ואיך היא תעזור לכם גם להגמל מעישון בעתיד הלא רחוק.

מהי סיגריה אלקטרונית - מידע חשוב עבור מעשנים?

סיגריה אלקטרונית לדוגמאלעשן סיגריה אלקטרונית היא פעולה המתבצעת באמצעות כלי דמוי סיגריה המכונה סיגריה אלקטרונית. סיגריה זו הינה כלי המעוצב בצורת צינור ארוך ודק- דומה ככל הניתן לסיגריה שאנו מכירים. עישון סיגריה אלקטרונית נעשית באמצעות סוללה חשמלית ומצליחה לספק מנות קטנות של ניקוטין באמצעות שאיפת המשתמש בה.
עישון סיגריה אלקטרונית דומה מאוד לעישון סיגריה רגילה זאת תודות לתא בעירה אשר נמצא בחלק מהסיגריות האלקטרוניות ותפקידו לתת תחושה וטעם כמו של סיגריה רגילה לחלוטין.

לעשן סיגריה אלקטרונית מסייע בהפסקת עישון-כיצד?

עישון סיגריה אלקטרונית הוא למעשה תחליף לסיגריה הרגילה ומיועדת בעיקר לאלו אשר מנסים להפסיק לעשן. הסיגריה היא דמוי סיגריה אמיתית ,יש ביכולתה להוציא עשן, אך אין בה חומרים מסוכנים כמו סיגריה רגילה.
כיום ניתן למצוא תחליפים רבים ומגוונים לאמצעים למניעת עישון אך רבים יוכלו לספר כי לעשן סיגריה אלקטרונית זה למעשה התחליף הטוב ביותר לכלל המוצרים המסייעים למניעת עישון. מדוע? סיגריה אלקטרונית היא הדבר הקרוב ביותר לסיגריה רגילה הן מבחינת צורה והן מבחינת התחושה ולכן קל יותר להפסיק לעשן וכמעט לא מרגישים בחסרונה של הסגריה האמיתית.
  • לעשן סיגריה אלקטרונית מאפשר לאלו המכורים לסגירות להרגיש כאילו הם מעשנים ולספק את התחושה של החזקת דבר מה ביד וכן למצוא מה לעשות עם חור הזמן הנוצר עקב הפסקת העישון.
  • לעשן סיגריה אלקטרונית חסכונית יותר מבחינה כספית בהשוואה לרכישת סיגריות רגילות. לעשן סיגריה אלקטרונית מצריכה מהמשתמש רכישת הסיגריה באופן חד פעמי זאת לעומת סיגריות רגילות אותן יש לרכוש פעם אחר פעם.
עישון סיגריה אלקטרונית והמבנה שלה:

סיגריה אלקטרונית בנויה מפלסטיק והיא מתחברת ישירה לסוללה נטענת. כאשר אנו שואפים אוויר מהסיגריה פועל מדחף שזורק אוויר לריאות. פעולת השאיפה עוברת דרך תא מיוחד בו מתפרק האוויר לחלקיקים,מתערבב עם אדים וכאשר הוא יוצא מהריאות נראה לעין כאילו יוצא עשן אמיתי,כמו של סיגריה.המבנה המתוחכם של סיגריה אלקטרונית מביאה אתכם לרצות לעשן סיגריה אלקטרונית ולא את הסיגריה הרגילה שמזיקה לבריאות.
 
לעשן סיגריה אלקטרונית – היכן ניתן לרכוש?

עישון סיגריה אלקטרונית נגיש לכל אחד ואחת וניתן לרכוש את התחליף האיכותי במגוון רחב של מקומות ואתרי מכירה. אחד מהמקומות הידועים והאיכותיים המספקים את היכולת לעשן סיגריות אלקטרוניות היא חברת איי סמוק. חברה זו מציעה לכם לעשן סיגריות אלקטרוניות במחירים זולים ואטרקטיביים במיוחד. לעשן סיגריות אלקטרוניות של חברת איי סמוק מאפשרת לכם להפסיק לעשן באופן מהיר ויעיל.