איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

מעשנים סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית > מעשנים סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית מצליחה להחזיר אתכם לקו בריאות תקין תוך כדי מניעה מעישון של סיגריות אמיתיות. סיגריה אלקטרונית נחשבת לאחד מהפטנטים היעילים ביותר למניעת ההתמכרות לעישון זאת משום שעובדת על האדם גם בפן הפסיכולוגי.

מהי סיגריה אלקטרונית?

מארז סיגריה אלקטרונית
לכל אלו שלא מכירים עדין את הסיגריה האלקטרונית או אינם מעשנים סיגריה אלקטרונית- כדאי ומומלץ להתחיל בתהליך זה בכדי להימנע מעישון. עישון של סיגריה אלקטרונית מתאימה גם בתור טיפול ראשוני וגם בתוך טיפול שני, לאחר שהטיפולים הקודמים כשלו. סיגריה אלקטרונית היא מכשיר דמוי סיגריה רגילה אשר מצליח לדמות באופן מושלם את פעולת הסיגריה האמיתית. מעשנים סיגריה אלקטרונית יוכלו להעיד כי לא מרגישים את חסרונה של הסיגריה האמיתית כאשר מעשנים סיגריה אלקטרונית. הזמן הפנוי שנוצר עקב אי עישון מתמלא על ידי עישון של סיגריה אלקטרונית.

כיצד מעשנים סיגריה אלקטרונית?

כידוע, סיגריה אלקטרונית מדמה באופן מושלם את הסיגריה האמיתית וגורמת למעשן להרגיש כאילו הוא אכן מעשן סיגריה רגילה. כאשר שואפים אוויר דרך הסיגריה האלקטרונית מדחף חכם זורק אוויר אל תוך הריאות בכדי לתת למעשן תחושה כי אכן נכנס עשן לריאות כפי שנעשה בעישון סיגריה רגילה. בנוסף, כאשר שואפים המעשן יוכל לראות כי יוצא אוויר דמוי עשן –זאת בכדי לדמות באופן האופטימאלי את הסיגריה.
ההצלחה המסחררת של סיגריה אלקטרונית נובעת מהעובדה כי מעשנים סיגריה אלקטרונית מושפעים פסיכולוגית. כאשר המעשן מפסיק לעשן נוצרים לו חורים בזמן אשר מקשים על ההתמודדות היום יומית ללא עישון. לכן, בכדי לסגור חורים אלו ולהצליח למנוע מן המעשן לחזור לסורו קיימת הסיגריה האלקטרונית.

מחירי סיגריה אלקטרונית ומהיכן ניתן לרכוש?

מעשנים סיגריה אלקטרונית יכולים להעיד כי המחיר של סיגריה אלקטרונית אינו קבוע ומושפע ממספר פרמטרים:
  • תוצרת הסיגריה האלקטרונית - ככל שנרכוש סיגריה אלקטרונית איכותית יותר אשר נוצרה מחברה מוכרת יותר כך המחיר של הסיגריה יעלה משמעותית
  • החברה ממנה נרכוש - ישנן חברות המוכרות סיגריה אלקטרונית במחיר עלות בעוד שישנם חברות המוכרות במחירים יקרים יחסית. בכדי לרכוש את סיגריה אלקטרונית איכותית במחירים זולים כדאי לבצע סקר שוק בין כלל חברות אלו.
  • סוג וגודל - מעשנים סיגריה אלקטרונית יכולים לעשן באמצעות מגוון רחב של סיגריות אלקטרונית . אם נבחר סוג סיגריה אלקטרונית איכותי כך המחיר יעלה ויגדל בהתאם.
מעשנים סיגריה אלקטרונית? רוצים לדעת עוד פרטים על רכישת סיגריה אלקטרונית ועלויות? צרו קשר עוד היום עם חברת איי סמוק ולא תתאכזבו. החברה מציעה למעשנים לרכוש עוד היום סיגריה אלקטרונית ולהצליח באופן וודאי בתהליך הגמילה