איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 

נוזלים

סיגריה אלקטרונית > נוזלים


נוזלים לסיגריה אלקטרונית הינם מרכיבים הכרחיים ונחוצים ביותר. הסיגריה האלקטרונית, אותו מוצר ייחודי ומהפכני אשר מיועד לכל המעשנים אשר כלל לא מסוגלים להיגמל מן ההרגל המגונה אשר ידוע בשם עישון, הינו ההמצאה האיכותית והטובה ביותר עבורם. וכמו שכבר משתמע משם הסיגריה, אכן מדובר במוצר אלקטרוני. וככזה, הוא מורכב מכמה חלקים וכמה מרכיבים נחוצים והכרחיים ביותר. בין החלקים והמרכיבים המדוברים ניתן למצוא פילטרים, תרמילי ניקוטין, תאי בעירה, שבבים מיקרוסקופיים, נוזלים ועוד.

נוזלים לסיגריה אלקטרונית הינם נוזלי מילוי לפילטרים ובטעמים

עכשיו, כאשר אומרים נוזלים בהקשר של סיגריה אלקטרונית הכוונה הינה לנוזל מילוי אשר מאפשר קיום שימוש ופעילות חיוניים ביותר של סיגריה זו. בפועל, נוזלים אלו באים לידי ביטוי כמו כל נוזל אחר ומאופיינים בצבעים כאלה או אחרים. מבחינת השימוש, את הנוזלים הללו שופכים אל תוך פילטרים של סיגריה אלקטרונית אשר התרוקנו על מנת למלא אותם ולעשות בהם שימוש חוזר. בנוסף, קיים מגוון רחב, איכותי ומיוחד ביותר של נוזלים לסיגריה אלקטרונית. בין כל אותם נוזלים ניתן למצוא נוזלים בטעמים של סיגריות, נוזלים בטעמים של פירות, נוזלים בטעמי מתוקים ועוד.

איי סמוק מציעה למכירה מגוון עצום ואיכותי ביותר של נוזלים

חברת איי סמוק מתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות איכותיות ומתקדמות ביותר. בנוסף, איי סמוק מציעה למכירה מערך מוצרי מילוי והחלפה לסיגריה זו. בין מוצרי אלו ניתן למצוא גם נוזלים לסיגריה אלקטרונית, איכותיים, בטעמים מיוחדים ועוד.

נוזלים מובחרים:
  5 נוזלים של 10 מ"ל ב - 100 ש"ח  
   
  נוזל 10 מ"ל בטעם אפרסק  
   
  נוזל 10 מ"ל בטעם תפוח  
   
  נוזל 10 מ"ל בטעם בננה  
   
  נוזל 10 מ"ל בטעם מנטה  
   
  נוזל 10 מ"ל בטעם מלון  
 

נוזלים למילוי סיגריות אלקטרוניות – תתחילו לשאוף ליותר!

מזה שנים רבות שאנו שומעים חדשות לבקרים על הנזקים הבריאותיים הרבים אותם מחוללות הסיגריות אותן אנו מעשנים. מדובר על התמכרות לכל דבר ועניין, הרגל מגונה שקשה מאוד להיפטר ממנו, אבל בהחלט יש מה לעשות בנידון, תוכלו לזרוק את הסיגריות שלכם כבר עכשיו!

מהו הפיתרון האולטימטיבי למכורים?

אנו כמובן מדברים על סיגריה אלקטרונית, היא דומה לדבר האמיתי אך ללא כל המגרעות אשר סיגריות הניקוטין טומנות בתוכן, ללא סכנה לריאות שלכם, ללא פגיעה וגרימה לנזקים לעור הפנים שלכם, מבלי להכתים את השיניים שלכם. רבים מהמעשנים מתעלמים מהסכנות הרבות, למרות שצברו את כל האינפורמציה הנדרשת על נזקי הסיגריות, למרות שקראו מחקרים רפואיים ולמרות שכל פעם שהם רוכשים חפיסת סיגריות, הם לא יכולים להתעלם מהמדבקה על הקופסא המצהירה על שלל סכנות. מפחיד? לא את המעשנים, שהרי זוהי התמכרות לכל דבר ועניין, ואם אתם מעשנים שנים מרובות, לעיתים תחושו שאין שום פתרון בנמצא ונגזר עליכם להיות מכורים עד הסוף, לעיתים מדובר על סוף מר במיוחד וחבל שכך.

סיגריה אלקטרונית היא הפיתרון הטוב ביותר בנמצא כיום, ולא לחינם היא הפכה להיות כה פופולארית ונפוצה. רבים העושים בה שימוש יכולים להעיד כי זרקו את סיגריות הניקוטין לפח, והם מרגישים הרבה יותר טוב. סיגריה אלקטרונית הינה מוצר אלקטרוני אותו יש להטעין לחשמל, היא אומנם דומה במראה לסיגרית הניקוטין אך בזה מסתיים הדמיון ביניהן. הסיגריה האלקטרונית משחררת כמויות קטנות מאוד של ניקוטין, כך שעדיין תצרכו אותו אבל בכמויות זניחות ומינימאליות, ולאט לאט תוכלו להיגמל מהסיגריות האמיתיות לחלוטין. יתרונות הסיגריה האלקטרונית הינם ברורים ורבים: הסיגריה האלקטרונית ידידותית לסביבה, אין יותר אפר, אבק לכלוך וריח רע, היא איננה פוגעת בבריאות השיניים, העור והריאות, תוכלו לעשן אותה בכל מקום שתירצו, אין שום תהליך של בעירה, היא איננה מביאה לידי כך שהסביבה שלכם תסבול מעישון פאסיבי, והיא איננה מכילה זפת, פחמן חד חמצני ועוד תוספים מזיקים. את הפילטרים של הסיגריה האלקטרונית, ממלאים הנוזלים המגיעים בשלל רב של טעמים, נוזלים אלה מעצימים את חווית העישון בסיגריה האלקטרונית, בהחלט מדובר על סיגריה "טעימה".

 נוזלים למילוי סיגריה – אין ניקוטין, אין ריח!

הסיגריה האלקטרונית מורכבת מכמה וכמה חלקים, ויש בה גם פילטר אותו ממלאים עם נוזל לסיגריה אלקטרונית. נוזל מילוי לסיגריה הוא הכרחי להפעלת הסיגריה האלקטרונית שלכם. את פילטר הסיגריה תמלאו באמצעות נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית איי סמוק, וכשזה יגמר, תצטרכו למלא את הפילטר מחדש. ניתן כיום לרכוש נוזלים לסיגריה אלקטרונית במגוון רב של טעמים. נוזל לסיגריה אלקטרונית בטעם טבק, נוזל לסיגריה אלקטרונית בטעם מנטה, מילוי לסיגריה אלקטרונית בטעם פירות כגון תפוח, אננס, תות, מלון, אפרסק, אבטיח, ואפילו בטעם קפה.
נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית ניתן לרכוש בכמויות שונות. תוכלו לרכוש חפיסה רק עם נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית בודד, אבל ישנן גם חפיסות עם שלושה נוזלים ואפילו שישה נוזלים. ההמלצה הגורפת היא, ועל מנת שתכירו כמה שיותר טעמים ותחליטו מהו הטוב ביותר בעבורכם, היא לרכוש מילוי לסיגריה אלקטרונית בכמה וכמה טעמים, או על מנת לגוון או על מנת להחליט איזהו הטעים ביותר. אם חשבתם כי נוזלים לסיגריה אלקטרונית הינם יקרים, טעות בידיכם! כיום ניתן למצוא נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית בזול. על כל מקרה, אם אתם מעשנים כבדים, מדובר על צמצום משמעותי בתקציב החודשי שלכם, שהרי מחירי הסיגריות כיום הינם גבוהים יותר מאי פעם, ולכן המעשנים הכרוניים, סובלים לא רק בריאותית, אלא גם מחור בכיס.

מהם יתרונות נוזל המילוי?

בראש ובראשונה, נוזלים לסיגריה אלקטרונית אינם מזיקים לגוף האדם. נוזל מילוי לסיגריה מכיל כמה חומרים: חומרי טעם וריח, גליקול ופרופילן, הנוזלים הללו מפיקים אדים ולכן הם מדמים את פעולת העישון באמצעות סיגריות רגילות. אבל, למרות שאין מדובר על חומרים רעילים ומזיקים, רבות הן החנויות המציעות נוזל מילוי לסיגריה ומומלץ לרכוש רק מהחנויות המציעות לכם את הנוזלים האיכותיים ביותר. אבל לא רק על איכות אנו מדברים, אלא על נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית בזול! חישבו כמה הסיגריות עולות לכם מידי חודש בחודש, הרי אם תחסכו את הכסף הזה, תופתעו לדעת מה יכולתם לעשות עימו, שימוש למטרות הרבה יותר יעילות וחשובות. אומנם מילוי לסיגריה אלקטרונית הוא מתכלה, אבל אם תחשבו הלאה קדימה, תגלו שלמעשה מדובר על פיתרון זול יותר בהשוואה לסיגריות, נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית בזול בהחלט בהישג ידכם!
אבל לא רק על כסף ובריאות אנו מדברים, אלא על חווית עישון שונה ואחרת אשר איננה דומה בדבר לחוויית עישון סיגריות הניקוטין, מדובר על חוויה חדשה ומרעננת. את פילטר הסיגריה אנו ממלאים באמצעות הנוזל המיוחד ובטעם המועדף עלינו, ואז אנו כבר לא שואפים עשן אלא אדים, ולכן, תוכלו לעשן את הסיגריה האלקטרונית בכל מקום! אם אתם למשל אוהבים לשבת בבתי קפה, לשתות קפה עם סיגריה ולפטפט עם חברים, עד היום העניין לא התאפשר לכם, מכיוון שזה אסור על פי חוק, וישנם פקחים בכל פינה. עכשיו תוכלו לשבת ולעשן היכן שרק מתחשק לכם, בקניונים, בתי קפה, תחנות אוטובוס, תחנות רכבת, בשדה התעופה, וכמובן בבית. אין יותר שום צורך לגשת ולעשן במרפסת או בחצר הבית כאשר יורד גשם שוטף או בימות הקיץ כאשר השמש קופחת מעל ראשינו.
עדיין, למרות שמדובר על נוזל שאיננו מזיק לבריאות, ישנן כיום הרבה מאוד חברות המציעות לכם לרכוש סיגריות אלקטרוניות ממגוון סוגים, וגם כמובן אביזרים נלווים כמו נוזלים למילוי. ולכן, ובשל התחרות העזה, אל תתפתו לבחור את הזולות ביותר, בראש ובראשונה, אם כבר החלטתם לרכוש סיגריה אלקטרונית, מומלץ לבחור בחברה המשווקת לכם אך ורק סיגריות איכותיות, פילטרים איכותיים, וגם כמובן נוזלים, הרי בסופו של דבר אתם שואפים אותם, ולא מעוניינים להחליף רעל ברעל.

מטרת העל של הסיגריה האלקטרונית היא לגאול אתכם פעם אחת ולתמיד מעישון סיגריות המכילות ניקוטין. ישנם אנשים אשר יאמרו לכם שהם מעשנים הרבה מאוד שנים, עוד מתקופת גיל ההתבגרות או הצבא, והם לא מסוגלים לדמיין את עצמם מפסיקים לעשן. אבל עם השנים, אותם מעשנים חשים ירידה דרסטית במצב בריאותם. הם סובלים מעישון כרוני, סובלים מליחה, השיניים שלהם כבר אינן נראות לבנות ובוהקות כפי שנראו בעבר, הבגדים שלהם סובלים מריח רע, קשה להם לעלות במדרגות או לעסוק בפעילות גופנית, ועוד רשימת הצרות היא ארוכה. זאת ועוד, כיום הרופאים ממליצים על אימוץ אורח חיים בריא, על אכילה נכונה, תזונה בריאה, לנסות להשתחרר מלחצים וסטרס, לבצע פעילות גופנית ועוד. ישנם כאלה אשר פועלים על פי הוראות הרופאים, אבל עדיין ממשיכים לעשן, וכך הם פוגעים במימוש המטרה. אל תוותרו לעצמכם, ישנו פתרון זמין בנמצא, פיתרון  אשר יוכל פעם ואחת ולתמיד לפטור אתכם מעולן של הסיגריות המזיקות!
 
אנו בחברת איי סמוק מציעם לכם את הסיגריות האלקטרוניות, את האביזרים הנלווים ונוזלי המילוי האיכותיים ביותר בשוק! לכל שאלה או בקשה אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מענה אדיב, מקצועי ומהיר!

נוזלים של סיגריה אלקטרונית:

 
  5 נוזלים של 10 מ"ל ב - 100 ש"ח  
  5 נוזלים של 10 מ"ל ב - 100 ש"ח  
  נוזל 10 מ"ל בטעם מנטה  
  נוזל 10 מ"ל בטעם מנטה  
  נוזל 10 מ"ל בטעם אפרסק  
  נוזל 10 מ"ל בטעם אפרסק  
  נוזל 10 מ"ל בטעם תפוח  
  נוזל 10 מ"ל בטעם תפוח  
  נוזל 10 מ"ל בטעם בננה  
  נוזל 10 מ"ל בטעם בננה  
  נוזל 10 מ"ל בטעם מלון  
  נוזל 10 מ"ל בטעם מלון  
  נוזל 10 מ"ל בטעם אננס  
  נוזל 10 מ"ל בטעם אננס  
  נוזל 10 מ"ל בטעם אבטיח  
  נוזל 10 מ"ל בטעם אבטיח  
  נוזל 10 מ"ל בטעם טבק  
  נוזל 10 מ"ל בטעם טבק  
  נוזל 10 מ"ל בטעם תות  
  נוזל 10 מ"ל בטעם תות  
  נוזל 10 מ"ל בטעם קפה  
  נוזל 10 מ"ל בטעם קפה  
  נוזל 30 מ"ל בטעם תות  
  נוזל 30 מ"ל בטעם תות  
  נוזל 30 מ"ל בטעם קפה  
  נוזל 30 מ"ל בטעם קפה  
  נוזל 30 מ"ל בטעם מנטה  
  נוזל 30 מ"ל בטעם מנטה  
  נוזל 30 מ"ל בטעם תפוח  
  נוזל 30 מ"ל בטעם תפוח  
  נוזל 30 מ"ל בטעם טבק  
  נוזל 30 מ"ל בטעם טבק  
  נוזל 30 מ"ל בטעם אבטיח  
  נוזל 30 מ"ל בטעם אבטיח  
  3 נוזלים 30 מ"ל ב 120 ש"ח  
  3 נוזלים 30 מ"ל ב 120 ש"ח  
  נוזל 10 מ"ל בטעם טבק דמוי ווינסטון  
  נוזל 10 מ"ל בטעם טבק דמוי ווינסטון