איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין

סיגריה אלקטרונית > סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין

סיגריה אלקטרונית מיועדת לאנשים אשר אוהבים לעשן סיגריות. סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין מעוצבת בדומה לסיגריה רגילה. סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין משמשת אנשים אשר מכורים לניקוטין שבסיגריה, ומאפשרים לעצמם להיגמל מסיגריה באופן מוחלט. סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין הוציאה את הפטנט החדש כדי לשמור על בריאותכם. סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין מופעלת באמצעות סוללה חשמלית, אשר יוצרת אדים המעניקים  טעם ותחושה של טבק. ניתן לעשן סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין בכל מקום אשר תחפצו, בבטחה וללא נזק בריאותי. סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין אינה מכילה כלל חומרים רעלים, ומאפשרת לכל אדם להיות בסביבה ללא סכנה בריאותית. ניתן לרכוש סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין באמצעות חברת "איי סמוק". ותוכל להזמין סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין עד אלייך, ללא מאמץ מיוחד.

סיגריה ללא ניקוטין זהו הפתרון להפסקת עישון

דרך אתר "איי סמוק" ישנה אפשרות לרכוש סיגריה ללא ניקוטין, אשר נחשבת לתחליף של טבק. הרעיון הוא שאנשים המכורים לניקוטין שבסיגריות יוכלו להיגמל מצריכה יומיומית בסיגריה ע"י סיגריה ללא ניקוטין, אשר עושה את עבודתה כראוי. כבר אלפי אנשים ניסו את השיטה המהפכנית אשר תרמה רבות לשיפור בריאותם, וכך גם חסכה אלפי שקלים בחודש. סיגריה ללא ניקוטין, תסייע למעשן להשביע את רצונו בכך שתשמש לו כתחליף וללא חומרים מסוכנים. סיגריה ללא ניקוטין מגיעה בכמה טעמים שונים לבחירתך. ניתן להתעדכן במבחר  הטעמים השונים המוצעים לכם ע"י חברת "איי סמוק, אשר משווקת מוצר זה. נמצא כי גם הרופאים ממליצים על סיגריה ללא ניקוטין, וכי זהו הפתרון היעיל ביותר להפסקת העישון.
 
סיגריה אלקטרונית עם ניקוטין חסכונית ביותר
 
סיגריה אלקטרונית עם ובלי ניקוטיןסיגריה אלקטרונית עם ניקוטין ייחודית ובעלת יתרונות רבים, המאפשרת את התחליף הטוב ביותר לסיגריה רגילה. סיגריה אלקטרונית  עם ניקוטין מופעלת ע"י סוללה המפיקה מנות של ניקוטין, באמצעות שאיפה. סיגריה אלקטרונית עם ניקוטין הינה סיגריה ידידותית לסביבה, אינה מסוכנת, קלה ונוחה לשימוש. חסכונית מאוד בניגוד לסיגריה רגילה.

סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין בחידוש מהפכני

סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין מאפשרת גמילה מוחלטת מסיגריות. סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין מרגישה ואף נראית ממש כמו סיגריה רגילה, אך ההבדל הוא כי בסיגריה אלקטרונית אין חומרים רעילים. ניתן לבדוק פרטים באתר "איי סמוק" ואף לשמוע חוות דעת בנושא.
 
סיגריה אלקטרונית בריחות שונים
 
סיגריה אלקטרונית נקראת גם סיגריה חשמלית איכותית מאוד, ניתן להזמין סיגריה אלקטרונית מחברת "איי סמוק" החברה מספר אחד בארץ.