איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

סיגריה אלקטרונית מסוכנת

סיגריה אלקטרונית > סיגריה אלקטרונית מסוכנת

האם סיגריה אלקטרונית מסוכנת? מה הם הסיכונים של סיגריה אלקטרונית ומה היתרונות שלה והחסרונות.

מהי הסיכונים של סיגריה אלקטרונית?

הסיגריה האלקטרנית מסוכנת?סיגריות אלקטרוניות הן מוצר חדש יחסית בארץ ובעולם. ייצרני הסיגריות האלקטרוניות מבטיחים לנו שמוצרים אלה מסייעים להפסקת עישון. סיגריה אלקטרונית דומה לסיגריה רגילה, היא מתקן אלקטרוני קטן שבתוכו יש שפורפרת זעירה שמכילה  נוזלי או חומר אחר. באמצעות שאיפה מהסיגריה האלקטרונית מוכנס אל הפה החומר שבשפורפרת באמצעות תהליך אידוי. סיגריה אלקטרונית  אינה יוצרת עשן, אלא אדים שהם דמוי עשן, אין לה ריח או פעולה מבעירה. לפיכך היא מותרת לשימוש גם במקומות שבהם יש איסור עישון. סיגריה אלקטרונית אינה מסוכנת יותר מסיגריה רגילה כי היא יכולה להכיל ניקוטין או חומרים בטעמי פירות, או חומרים מסייעים להרזיה. אם כבר רוכשים סיגריה אלקטרונית כדאי לרכוש אותה מחברת I SMOKE, שם תוכלו ליהנות מטעם ומריח סיגריה אולם ללא העשן והריח שמופץ מסיגריה רגילה. סיגריה אלקטרונית חברה שממנה קונים היא האחראית למוצר, ואנו יודעים שמלבד ניקוטין, ברמה נמוכה כל שאר הרעלים המופיעים בסיגריה הרגילה אינם מופיעים בסיגריה האלקטרונית.

מלחמה בין FDA לסיגריה אלקטרונית

רשות FDA קיבלה את הסיגריה האלקטרונית בחשד מההתחלה. היא לחצה על הייצרניות לציין מאיזה חומרים מורכב הנוזל שבשפורפרת על מנת להבטיח כי סיגריה אלקטרונית אינה מסוכנת לבריאות בדיוק כמו סיגריות רגילות. חומרים אלה לא הוגשו לבדיקה ולא ניתן היה לקבוע כי סיגריה אלקטרונית מסוכנת לבריאות או לא, או אם סיגריה אלקטרונית מסרטנת או לא. לאחר מאבקים הצליחה רשות FDA לבדוק את החומרים שמהם עשוי הנוזל שבשפורפרת ונקבע כי הסיגריה מכילה חומרים שונים מסיגריה רגילה למעט הניקוטין ברמה נמוכה ולפיכך סיגריה אלקטרונית אינה מסוכנת למשתמשים בה. FDA מצא כי גם נוזלים שנאמר כי אינן מכילים ניקוטין נמצא בהם ניקוטין, עוד נקבע כי כמות הניקוטין שמצויינת אינה הכמות שנמצאת בפועל, מלבד זאת גילתה רשות FDA כי נוזל זה מכיל חומר נוגד הקפאה  וקבעה כי סיגריה אלקטרונית אינה מסוכנת כמו סיגריה רגילה, כמוכן קיימת רמה נמוכה מסיגריה רגילה של ניקוטין. 

ניקוטין מסרטן

ניקוטין נחשב עד היום כחומר הממכר בסיגריה, מחקרים קובעים כי ניקוטין אינו בין החומרים המסרטנים . סיגריה אלקטרונית אינה מסטרנת אם היא מכילה ניקוטין, בדיוק כמו סיגריה רגילה. גם אם רשום על האריזה כי הנוזל הוא ללא ניקוטין הרי שהוכח כי בכל זאת הנוזל מכיל כמות קטנה של ניקוטין, מה שאומר כי סיגריה אלקטרונית אינה מסרטנת גם אם היא נטולת ניקוטין, וגם אם יש בה ניקוטין שכן הוא אינו החומר המסרטן בסיגריה הרגילה. בעולם הוציאו אזהרות כי סיגריה אלקטרונית מסרטנת ומנסים לגרום להפסקת הייבוא, וזאת בשל מונופוליזציה של חברות הטבק העולמיות אשר יכולות בקלות לאבד את קהל לקוחותיהן לטובת הסיגריה האלקטרונית.