איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות

סיגריה אלקטרונית > סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות

מהי סיגריה אלקטרוניתכיצד יעזרו לנו הסיגריות האלקטרוניות להיגמל מעישון ומה משרד הבריאות אומר עליהן? למידע ופרטים המשיכו לקרוא את המאמר.

מהי סיגריה אלקטרונית?

המוצר המאוד פופולארי הנקרא סיגריה אלקטרונית הינו מכשיר אלקטרוני המיוצר בצורת סיגריה אשר בצורתה היא דומה מאוד לסיגריה אמיתית. סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות מופעלת ע"י בטרייה חשמלית. באמצעות שאיפה ע"י האדם המעשן תספר סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות מנה של ניקוטין. אנשים רבים המעוניינים להפסיק לעשן רוכשים לעצמם סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות ובך מדמים את פעולת העישון האמיתית.

כיצד תעזור לכם הסיגריה האלקטרונית להפסיק לעשן?

אם שאלתם את עצמכם כיצד תעזור לכם הסיגריה האלקטרונית להפסיק לעשן אז הינה לכם מספר תשובות לכך. סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות משמשת בעצם כתחליף לסיגריה האמיתית. היא נראת כמו סיגריה אמיתית היא אפילו מוציאה עשן. אך להבדיל מסיגריה רגילה סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות אינה מזיקה כלל. סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות עוזרת למעשן להיגמל מהעישון האמיתי והכ"כ מזיק הרי הסיגריה האלקטרונית תרגיש למעשן כאילו הוא מעשן סיגריה אמיתית.

כיצד זה עובד?

כידוע הגמילה הקשה באמת למעשן היא ההרגל של העישון ולא העישון עצמו כלומר האדם המעשן עשה לעצמו הרגלים מסוימים המתקשרים לסיגריה לדוגמא: סיגריה אחרי האוכל או סתם שיוצאים עם הכלב לטיול וזה הקושי האמיתי. ולכך בעצם נועדה סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות שבאה לספק את הסיפוק הזה מבחינת התפיסה בראש של עישון סיגריה. גם סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות מספקת כמות של ניקוטין הנותן תחושת סיפוק כדומה לסיגריה אמיתית גם העשן היוצא מהסיגריה האלקטרונית נראה כעשן אמיתי.

כיצד אפשר לרכוש את הסיגריה האלקטרונית?

מיותר לציין שאדם המתחיל לעשן באמצעיות סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות חוסך הרבה כסף. מחירה של הסיגריה האלקטרונית הינו מחיר חד פעמי וההשקעה גם היא חד פעמית. בעוד קניית חבילות של סיגריות אמיתיות יכול להגיע למאות שקלים בחודש תלוי כמובן ברמת ההתמכרות. עוד מיותר לציין כי ע"י שימוש בסיגריה אלקטרונית חוסך מעצמו האדם המעשן סיכויים רבים לחלות במחלות הקשורות לעישון כגון מחלת ריאות, סרטן, שיניים צהובות ועוד. 
סיגריות אלקטרוניות ניתן לרכוש בכמה וכמה אופציות: ישנם אנשים המעדיפים לקנות את הסיגריות האלקטרוניות מחו"ל המחירים מעט יותר מוזלים אבל אם אתם רוצים לא ללכת כל כך רחוק ולקנות כאן בארץ ניתן להשיג את הסיגריות האלקטרוניות האיכותיות באיי סמוק המשווקת סיגריות אלקטרוניות במחירים אטרקטיביים במיוחד ועם אחריות כך שלא צריך לטוס לארץ זרה בכדי להשיג סיגריות אלקטרוניות איי סמוק תמכור עבורכם את הסיגריות האיכותיות ביותר שיש בשוק ומכאן תתחילו להיגמל.

מידע ממשרד הבריאות על סיגריה אלקטרונית לחץ כאן