איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

סיגריה להפסקת עישון

סיגריה אלקטרונית > סיגריה להפסקת עישון

סיגריה אלקטרוניתסיגריה להפסקת עישון, סיגריה אלקטורנית לדוגמא, היא מוצר מצוין לעזור לכם להפסיק לעשן. סיגריה אלקטרונית עוזרת להפסקת העישון. המשיכו לקרוא והבינו איך סיגריה זאת היא סיגריה להפסקת עישון

מפסיקים לעשן? כן תעשו את זה נכון

מה לא נאמר על סיגריות? שהן מסוכנות לבריאות, מסרטנות, מסוכנות לנשים בהריון, שהן גורמות לבעיות פה והצהבת השיניים ובקיצור, בעיקר דברים לא טובים הוכחו ונאמרו על סיגריות. נכתבו אינספור כתבות, נעשו אינספור מחקרים ובדיקות מעמיקות ומצאו דבר ודאי אחד עיקרי – הסיגריות מזיקות לבריאותינו ופוגעות בנו באופן חריף ומהיר.
במהלך השנים הגיעה המודעות לנזקי העישון לרמה גבוהה מאוד וכיום כולם יודעים שמדובר בהרגל מגונה ומסוכן. כיום ניתן לראות פרסומים ואזהרות בכל מקום – בעיתונות, בשלטי חוצות ואפילו על גבי קופסת הסיגריות עצמה. ולמרות זאת, אי אפשר לפספס את כמות המעשנים האדירה. לצערנו, בימינו העישון מתחיל בגיל מוקדם מאוד, לעיתים אף בגילאי בית הספר היסודי ונמשך לימי התיכון, דרך הצבא והופך כדרך קבע ולמתכון לחיים מלאי מחלות ובעיות.
אם גם אתם מוצאים עצמכם תחת התיאור שתואר כאן, דעו שאתם לא לבד ומעודד עוד יותר – דעו שיש פתרון!

סיגריה להפסקת עישון – בדיוק כמו שזה נשמע

לחברת 'איי סמוק' יש את הפתרון האולטימטיבי עבורכם: סיגריה להפסקת עישון. על אף שצירוף המילים סיגריה להפסקת עישון נשמע כמו סתירה בלתי הגיונית זהו אכן פתרון נוח, יעיל וזמין. סיגריה להפסקת עישון היא למעשה סיגריה אשר נראית בדיוק כמו סיגריה רגילה אך להבדיל מסיגריה רגילה, סיגריה להפסקת עישון אינה מכילה חומרים מזיקים ומסוכנים. מתוך מחקרים רבים עולה כי עישון היא פעולה שנעשית פעמים רבות מתוך הרגל ואנשים אשר רגילים לעשן אינם יודעים מה לעשות בזמנים שהיו רגילים לעשן, פשוט לשלוף סיגריה מהקופסא ולהדליק אותה: בהמתנה לאוטובוס, עם הקפה של הבוקר, אחרי הארוחה וכדומה. כאן למעשה נכנס הרעיון של סיגריה להפסקת עישון לתמונה. סיגריה להפסקת עישון מזכירה למעשן בצורה דומה מאוד את פעולת העישון ואפילו מוציאה עשן ומספקת מנת ניקוטין קטנה מאוד אך אינה מכילה חומרי טבק.
סיגריה להפסקת עישון היא למעשה סיגריה אלקטרונית וניתן לראות את הנוחיות שבה כבר בעובדה שהיא נטענת ולכן אין צורך לקנות שוב ושוב סיגריות חדשות (בשונה מסיגריות רגילות) וכך בעצם ניתן להשתמש בה כמה שרוצים.
 
חברת 'איי סמוק' מציעה לכם להיגמל מעישון ולפתוח פרק חדש ונקי בחייכם, נטול ניקוטין ושאר חומרים מזיקים כאלה ואחרים. הצטרפו עוד היום למאות לקוחות שבחרו ב'איי סמוק' ותקבלו תוצאות משתלמות שיותירו אתכם מרוצים ומסופקים!