איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

סיגריות אלקטרוניות

סיגריה אלקטרונית > סיגריות אלקטרוניות

נפלאותיו של רעיון סיגריה אלקטרונית. מגוון רחב של סיגריות אלקטרוניות תוכלו למצוא באתר איי סמוק. לקניה, למידע ופרטים על סיגריות אלקטרוניות המשיכו לקרוא או גשו לקטלוג המוצרים לקנו את הסיגריות המועדפות עליכם.

על סיגריות אלקטרוניות כבר שמעתם?

אם גם אתם מוצאים את עצמכם באינספור ניסיונות נואשים להפסיק לעשן דעו כי אתם לא לבד. אנשים רבים מנסים את מזלם שוב ושוב בנושא של הפסקת עישון ומתייאשים בשל הקושי הרב שבדבר. הקושי נגרם כתוצאה מהרגל של הגוף לניקוטין. מי שמעשן שנים רבות ודאי יודע שהגוף צמא לניקוטין ובשלב כלשהו אינו יכול להעביר את היום מבלי המנה היומית.סיגריות אלקטרוניות
חשוב לדעת שהרוב המוחלט של ההחלטה הוא בראש. קבלת ההחלטה ממקום אמיתי ושלם היא שתגרום לכם להצליח. אין זה משנה באיזה שיטת גמילה מדובר, כל עוד שלא באמת גיבשתם לעצמכם החלטה אמיתית ונכונה סביר להניח שתתקשו בביצוע המשימה בהצלחה.
כיום ניתן להתרשם כי מרבית האוכלוסייה מעשנת. החל מילדים צעירים עוד לפני גיל ההתבגרות ועד למבוגרים וקשישים. למרות הפרסומים הרבים והמודעות הגבוהה לסכנות שבעישון אנשים ממשיכים לעשן ללא הכרה, משוכנעים כי לא ישאבו למעגל הקסמים המסוכן הזה ובטוחים בעצמם כי יוכלו להפסיק ברגע שרק ירצו ומתבדים כאשר באמת מנסים ולא מצליחים.

מהן סיגריות אלקטרוניות?

אז אם אתם מעשנים שקוראים את השורות האלו ומעוניינים להפסיק לעשן לחברת 'איי סמוק' יש רעיון בשבילכם שעשוי לסייע לכם להצליח.
הרעיון המשובח הזה נקרא סיגריות אלקטרוניות. סיגריות אלקטרוניות הן למעשה הדמיה של סיגריות אמיתיות. סיגריות אלקטרוניות דומות בצורתן לסיגריות רגילות לשם דמיון מרבי.  השוני בין סיגריות אלקטרוניות לסיגריות רגילות הוא שהן מסוכנות פחות ומכילות כמות מזערית של חומרי טבק. המעשן הכבד (וגם הקל) יקבל באמצעות סיגריות אלקטרוניות מנה מועטת של ניקוטין ובכך לא יחסוך לגמרי מגופו של המנה שהוא רגיל לקבל אך יחד עם זאת הכמות תהיה קטנה הרבה יותר.
סיגריות אלקטרוניות מוציאות עשן אך אינן מכילות חומרים מסוכנים.
למתעניינים במיוחד, סיגריות אלקטרוניות מורכבות מחמישה מרכיבים עיקריים: תרמיל ניקוטין/פיה, תא בעירה, שבב מיקרוסקופי, סוללת ליתיום נטענת ונורית הפעלה.
 
סיגריות אלקטרונית – כך מפסיקים לעשן

כפי שנאמר, הרגל העישון הוא בעיקר בראש ועניין של קבלת החלטה ובדיוק בשל כך סיגריות אלקטרונית מצליחות למלא את החלל הריק הנוצר בתהליך הגמילה: אנשים רבים אינם יודעים כיצד למלא את הזמן שהיו רגילים שמיועד לעישון סיגריות. סיגריות אלקטרונית למעשה ממלאות את החלל הזה בצורה יעילה במיוחד.
בשונה מתחליפי עישון אחרים, סיגריות אלקטרונית הן למעשה תחליף אשר הכי דומה לעישון אמיתי אך ללא נזק. סיגריות אלקטרונית מהוות תחליף אמיתי לעישון ומסייעות למנסים להיגמל.