איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

סיגריות אלקטרוניות בטעמים

סיגריה אלקטרונית > סיגריות אלקטרוניות בטעמים

סיגריות אלקטרוניות מגיעות בשלל רב של טעמים לפי טעמכם האישי. למידע על הטעמים השונים המשיכו לקרוא את המאמר. אם ברצונכם להזמין אחד או יותר מבין שלל הטעמים המוצעים לכם באתר הכנסו לקטגוריות הפילטרים באתר. לקניה לחצו כאן: פילטרים לסיגריה אלקטרונית

טעמים של סיגריות אלקטרוניות

סיגריות אלקטרוניות בטעמים – הפתרון המדהים

אין מי שלא נתקל בפרסומים הגדולים אודות הסכנות הטמונות בעישון סיגריות. במרוצת השנים גברה המודעות לסכנות שמביא עימו עישון סיגריות. אנו נתקלים בכך בשלטי חוצות, בעיתונים ואף על קופסאות הסיגריות שאנו רוכשים. הוכחו לא מעט בעיות בריאותיות חמורות מאוד כתוצאה מעישון אקטיבי ופסיבי של סיגריות כאלה ואחרות.
כשם שגברה המודעות לסכנות שבעישון סיגריות כך גם גברה בשנים האחרונות המודעות לניהול אורח חיים בריא, מבוקר ומפוקח המלווה בפעילות גופנית, תזונה נכונה ושמירה מרבית על הגוף.
מתוך שתי העובדות שמנינו כאן עולה המסקנה כי אנשים רבים מנסים להפסיק לעשן בדרכים רבות ומגוונות: קבוצות תמיכה, מציאת חלופות לעישון, סוכריות למציצה ומסטיקים בעלי מנת ניקוטין וכדומה.

למה סיגריות אלקטרוניות בטעמים?

בשל ההרגל המגונה ההולך ומתגבר של עישון סיגריות בקרב אנשים רבים, החל מילדים ועד למבוגרים, אנו בחברת 'איי סמוק' מציעים לכם מגוון פתרונות לכל נושא הגמילה מעישון ואחד מהם הוא ניסיון של סיגריות אלקטרוניות רגילות וכמו כן סיגריות אלקטרוניות בטעמים.

מהי סיגריה אלקטרונית?

סיגריה אלקטרונית היא למעשה מכשיר דמוי סיגריה, בעל רמת דמיון מאוד גבוהה לסיגריה אמיתית, המוציא עשן אך אינו מכיל חומרים מסוכנים. סיגריות אלקטרוניות בטעמים וסיגריות אלקטרוניות רגילות הן נטענות ולכן אין בעיה בשימוש מרבי בהן שכן הן אינן נגמרות.

מבחר טעמים מדהים

היופי ברעיון של סיגריות אלקטרוניות בטעמים הוא שטעמן באמת טעים והן מושכות ומזמינות לנסות אותן וכאשר מנסים מבינים עד כמה הן שונות מטעם הסיגריה הרגילה שהוא לרוב לא טעים. כך סיגריות אלקטרוניות בטעמים למעשה מסיחות את דעתנו ואת רצוננו לעשן סיגריות אלקטרוניות רגילות ועם הזמן מפחיתות את הצורך וההרגל שלנו בסיגריות באופן כללי. סיגריות אלקטרוניות בטעמים מיוצרות במגוון טעמים ועונות על טעמם של כלל האוכלוסייה.
סיגריות אלקטרוניות בטעמים מגיעות בטעמים של סיגריות רגילות כמו טעמה של סיגרית מלברו, נקסט, קאמל וכדומה וישנם גם טעמים נוספים: סיגריות אלקטרוניות בטעמים של רד בול, קפוצ'ינו וכן טעמי פירות.
 
הצטרפו עוד היום למעגל הלקוחות המרוצים של 'איי סמוק' ולא תתחרטו. חברת 'איי סמוק' תיתן לכם את הפתרון היעיל והטוב ביותר עבור בעיית העישון שלכם ותנקה אתכם מכל רעלי הסיגריות שצברתם במהלך תקופת העישון שלכם ובעיקר תסב לכם הרבה בריאות ואורח חיים תקין, בריא ואיכותי יותר.