איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

עישון חשמלי

סיגריה אלקטרונית > עישון חשמלי

עישון סיגריה חשמליתעל אודות עישון חשמלי כדרך הנכונה להיגמל מסיגריות עם איי סמוק. מה הוא עישון חשמלי, סוגים שונים של סיגריות ומידע נוסף על עישון חשמלי שיכול לעזור לך להפסיק עם הסיגריות הרגילות והמסריחות שכולנו סובלים.

מהו למעשה עישון חשמלי

מעשני הסיגריות מכל הסוגים מודעים היטב לבעייתיות של הסיגריות בכל מישור בחיים. הסיגריות הן עול כלכלי על מעשנים כבדים, לעיתים בעיה חברתית בגלל הריחות הלא נעימים בקרבת המעשן, אך יותר מכל עישון גורר אחריו בעיות בריאות עבור מעשנים ברמות שונות של התמכרות ותדירות, הן בעיות בטווח זמן מיידי והן בעיות שילוו את המעשן להמשך החיים. פיתרונות רבים כבר הוצעו למעשנים כדי להתחיל תהליך גמילה ולהצליח בו ואחת מהדרכים היא עישון חשמלי או בשמו האחר, עישון אלקטרוני. עישון חשמלי הוא למעשה ביצוע של פעולת העישון, שאיפה ונשיפה, אך לא מסיגריה אמיתית המכילה טבק וחומרים מזיקים אלא מסיגריה אלקטרונית. עישון חשמלי הוא ההדמייה הטובה ביותר שיכולה להיות לסיגריה אמיתית והוא מעלים את מגרעות העישון הקשות. עישון חשמלי הוא פיתרון טוב למי שכבר אזר את המוטיבציה לחדול מלעשן ובאמת רוצה להצליח במשימה.

סוגים שונים של סיגריות ומוצרים נלווים במסגרת עישון חשמלי

במסגרת תהליך גמילה על ידי עישון חשמלי תוכלו להיחשף לסוגים שונים של סיגריות לטובת עישון חשמלי וכמו כן מוצרים נלווים רבים ומיוחדים שיכולים לעזור לכל מוצר להיות מותאם בדיוק עבורכם. עישון חשמלי הוא תחום גדול שלחברות רבות בשוק יש בו דריסת רגל ועל כן ההיצע הוא מאוד רחב וכך גם טווח המחירים. כל סיגריה אלקטרונית שמספקת לנו את האפשרות של עישון חשמלי הינה בעלת תכונות שונות וכל יצרן שם את הדגש בנקודה אחרת. התוצאה של כל אלו היא שמי שיבחר בגמילה על ידי עישון אלקטרוני יעמוד מול מבחר אפשרויות ויצטרך להתאים עבורו סיגריה אלקטרונית לפי הרגלי העישון שלו. כדי שתהליך גמילה על ידי עישון אלקטרוני יהיה אפקטיבי, רצוי מאוד לאסוף את המידע הנחוץ על מאפייני הסיגריות השונות מאנשי איי סמוק המומחים בתחום זה.

איי סמוק המקום הנכון לתחילת הגמילה עם עישון אלקטרוני

תחילתו של תהליך גמילה על ידי עישון אלקטרוני הוא ברכישת ערכת סיגריה אלקטרונית ובהמשך כל שיידרש זה קניית רכיבים נפרדים לטובת תפעול הסיגריה, כמו פילטר חדש וכדומה. את כל המוצרים של עישון אלקטרוני תוכלו למצוא באיי סמוק כשלצד כל מוצר יופיע מפרט טכני מלא ואמין. כל המוצרים באיי סמוק הם מקוריים ומיוצרים על ידי מיטב החברות בתחום של עישון אלקטרוני בעולם. עישון חשמלי אפקטיבי עם תוצאות בשטח מתחיל רק באיי סמוק.