איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 

עישון סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית > עישון סיגריה אלקטרונית


עישון סיגריה אלקטרוניתעישון סיגריה אלקטרונית – עישון 'בריא' ולא מזיק לבריאות, באמת. במהלך השנים האחרונות, ניתן להיווכח, כי יותר ויותר מעשנים מאמצעים את העישון הבריא והכלל לא מזיק לבריאות אשר ידוע בשם עישון סיגריה אלקטרונית – ומכל הסיבות הנכונות.

יתרונות עישון סיגריה אלקטרונית

ובכן, נתחיל עם העובדה, כי אין צורך לפרט ולהזכיר את הנזקים הגופניים והבריאותיים אשר עישון סיגריית טבק רגילה טומנת בתוכה. כפועל יוצא, יותר ויותר מעשנים אשר מעשנים את סיגריות הטבק ואשר החלו 'לחוות' את אפקט העישון, מחליטים לעשות פניית פרסה, וזאת באופן שהם זונחים את פעולת העישון הרגילה, ופוצחים בעישון בריא, חדש, כלל לא ממכר, מזיק ומסוכן. בפועל, לעישון זה קוראים עישון סיגריה אלקטרונית. יתרה מכך, עישון סיגריה אלקטרונית בדיוק כשמו כן הוא, הן ברמה המילולית והן ברמה המעשית. מילולית, כאשר אומרים עישון סיגריה אלקטרונית, הכוונה הינה לעישון אשר מתרחש באמצעות סיגריה אלקטרונית, ולעישון אשר כלל לא טומן בתוכו אלמנטים מובהקים כמו שאיפת חומרים ממכרים ורעילים כמו ניקוטין ועשן ועישון אשר גם לא פולט עשן. מעשית, כאשר אומרים עישון סיגריה אלקטרונית, הכוונה הינה לעישון אשר לא רק שלא 'טומן' בתוכו סכנות בריאותיות כאלה או אחרות, אלא גם מאפשר למעשנים להיגמל מהרגל העישון המסוכן והמגונה.

מעוניין להיגמל מעישון 'רגיל'? אמץ את עישון הסיגריה האלקטרונית.

בהמשך למה שנאמר לעיל, אודות העובדה, כי יותר ויותר מעשנים מעוניינים לחדול מהעישון ה'רגיל', כעת זה הזמן והמקום לומר, כי עישון סיגריה אלקטרונית הינו העישון אשר בדיוק נמצא בזמן הנכון ובמקום הנכון. סתם למען המחשה, להלן קשת היתרונות אשר מאפיינת את העישון באמצעות הסיגריה האלקטרונית: לא 'כוללת' בתוכה עישון של זפת ואינספור חומרים רעילים ומסרטנים / לא 'פוגעת' בסביבה אשר קרובה אליה, לא באופן פסיבי ולא באופן אקטיבי / לא מאופיינת כלל בריח, לא כרוני ולא זמני (אם כבר יש ריח, אז הריח הוא של פירות ושל ריחות נעימים אשר מאפיינים את הנוזלים אשר ממלאים את הסיגריה האלקטרונית) / מאפשרת גמילה יסודית ואפקטיבית ועוד. במילים אחרות, עישון סיגריה אלקטרונית הינו עישון רב תחומי ורב –פעלים.

אין עוד חברת עישון סיגריה אלקטרונית כמו חברת איי סמוק!

כתוצאה מן ההצלחה האדירה לה זוכה עישון הסיגריה האלקטרונית, מעשנים רבים מחפשים אחר חברות אשר מוכרות סיגריות אלקטרונית. יחד עם זאת, חברת עישון סיגריה אלקטרונית כמו חברת איי סמוק אי אפשר למצוא. כל זאת, שכן חברה זו לא רק מתמחה בייעוץ אישי והתאמה מקצועית מלאה למעשן, אלא גם מחזיקה ברשותה קטלוג עשיר ואיכותי ביותר סיגריות אלקטרונית, מארזים, מילויים ומה לא.