איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 

עישון סיגריות אלקטרוניות

סיגריה אלקטרונית > עישון סיגריות אלקטרוניות


החיים יותר קלים עם עישון סיגריות אלקטרוניות.

אם חשוב לך להיגמל מעישון סיגריות , מומלץ לך להתחיל לעשן סיגריות אלקטרוניות. כי עם סיגריות אלקטרוניות תרגיש איך אתה נגמל לאט לאט מהעישון הכבד שלך.

מהם סיגריות אלקטרוניות

סיגריות אלקטרוניות הם למעשות סיגריות אשר משמשות תחליף לסיגריה רגילה. מטרתם של סיגריות אלה היא לגרום למעשן להפסיק לעשן לאט לאט ע"י הדמיה לסיגריה אמיתית. הם נראות חיצונית כמו סיגריה רגילה לכל דבר אך יש בהם הבדל קטן הם לא מכילים בתוכם ניקוטין כמו סיגריה רגילה ומספר השאיפות של עישון סיגריות אלקטרוניות הוא נמוך בהרבה מאשר סיגריה  רגילה. כך שלמעשה הסיגריה האלקטרונית מזיקה הרבה פחות מרגילה הן מבחינת הריח, העשן, והסיכוי לפתח סרטן ריאות בהמשך. לכן עישון סיגריות אלקטרוניות  עדיפות יותר מאשר עישון סיגריות רגילות. וכמו כן עישון סיגריות אלקטרוניות לא עושות נזק חמור כמו שעישון סיגריות רגילות עושות.
סיגריות אלקטרוניות

כיצד עישון סיגריות אלקטורניות מסייעות בהפסקת עישון

סיגריה אלקטרונית משמשת כתחליף סיגריה לאנשים שמנסים להפסיק לעשן, היא נראית כמו סיגריה ואפילו מוציאה עשן אבל זו לא סיגריה אמיתית ואין בה חומרים מסוכנים כלל.
הסיגריה האלקטרונית הומצאה בהונג קונג והיא אמורה להביא פתרון אמיתי למעשנים מכל העולם שלא מצליחים להפסיק לעשן, סיגריות אלקטרוניות להבדיל מתחליפים אחרים להפסקת עישון מהווים תחליף קרוב עד כמה שניתן למקור ונותנות למעשן את התחושה כאילו הוא מעשן באמת. וככל שהגוף מדמה את הפעולה האמיתית של עישון כך הוא למעשה מתרגל שוב ושוב את עישון הסיגריות האלקטרוניות עד שלמעשה הוא גם מגיע למצב של גמילה לחלוטין.

איך בנויה סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית בנויה מכמה חלקים והם: סוללות נטענות, שתי סיגריות אלקטרוניות, מטען לסוללות.  כך שכל פעם שאתה מעשן סיגריה אתה מקבל אותה תחושת סיפוק שאתה מקבל שאתה מעשן סיגריה רגילה עם ניקוטין. כלומר פעולת עישון סיגריות אלקטרוניות מדמה את הפעילות לעישון סיגריות רגילות רק ללא כמות ניקוטין גבוהה כמו שישבבסיגריה רגילה. פעולת השאיפה מעבירה את העישון דרך תא מיוחד בו הוא מתפרק לחלקיקים ואז כאמור מתערבב עם האדים ומדמה פעילות כאילו זה אתה העשן יצא מהריאות שלך. כלומר עישון סיגריות אלקטרוניות הוא הפתרון האולטמטיבי להפסקת עישון וגמילה מיידית של עישון. כמו כן עישון סיגריות אלקטרוניות יותר זולה מעישון סיגריות רגילה וזאת מאחר שמשקיעים בה סכום חד פעמי לעומת מאות שקלים בחודש שאנו מבזבזים על סיגריות רגילות. והכי חשוב שעישון סיגריות אלטקרוניות לא גומרת לתופעות לוואי כמו: הסיכון לפתח סרטן ריאות, ריח, שיעול ועוד.