איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 

קלירומייזרים

סיגריה אלקטרונית > קלירומייזרים


פילטרים לסיגריה אלקטרוניתפילטרים לסיגריה אלקטרונית הינם חלק בלתי נפרד מכל סיגריה אלקטרונית. הסיגריה האלקטרונית הינה ללא ספק אחת מן פריצות הדרך המשמעותיות והמבטיחות ביותר במלחמה הרפואית בעישון. בפועל, סיגריה זו הינה הנגזרת הרפואית האחרונה (לבינתיים) במערך זה. וכך היא בעצם מתווספת לאינספור כלים ואמצעים (ביניהם תרופות ייעודיות, כדורים וזריקות, נטילת תחליפי ניקוטין, השתתפות בסדנאות ועוד ועוד) אשר הוענקו למעשנים אשר ניסו להיגמל מעישון במהלך השנים. יחד עם זאת, בעוד שכל אותם כלים ואמצעים כלל לא הצליחו 'להוכיח' את כוחם, יותר ויותר מעשנים מאמצים את המוצר אשר ידוע בשם סיגריה אלקטרונית וזאת על מנת להפסיק לעשן אחת ולתמיד. ובכן, במאמר זה נספר על סיגריה זו ובעיקר על המרכיב החיוני והחשוב ביותר בה, מרכיב אשר ידוע בשם פילטרים לסיגריה אלקטרונית.

ללא פילטרים לסיגריה אלקטרונית, סיגריה זו לא יכולה כלל להתקיים!

ובכן, נתחיל דווקא מן העובדה כי פילטרים לסיגריה אלקטרונית, ולא משנה מי היצרן שלהם, באיזה טעם הם מאופיינים, מהי רמת הניקוטין אשר מאפיינת אותם, באילו חבילות, גדלים וכמויות הם נמכרים ועוד (על כך נסביר ונרחיב בהמשך), חייבים להיות חלק בלתי נפרד מכל סיגריה וסיגריה אלקטרונית. עיקרון זה מהווה חלק בלתי נפרד מסיגריה זו בדיוק כמו שהפילטרים הרגילים מהווים חלק בלתי נפרד מן הסיגריה ה'קלאסית'. אבל בעוד שאת הפילטרים המדוברים ניתן 'לעקור' ממקומם ולעשן את הסיגריה בלעדיהם, הגב של הסיגריה האלקטרונית הינו חסר עמוד שידרה בהיעדרם של פילטרים לסיגריה אלקטרונית. זהו למעשה אספקט אחד של החשיבות הגדולה שלהם למערך של הסיגריה האלקטרונית. האספקט השני נובע מן העובדה כי כל אותם פילטרים לסיגריה אלקטרונית 'מחזיקים' בתפקיד חשוב מבחינת כל מה שנוגע להפסקה וגמילה מעישון, שתי המטרות העיקריות של סיגריה זו. במילים אחרות, ללא פילטרים לסיגריה אלקטרונית, הפסקה וגמילה מעישון כלל לא יכולים להתרחש.

איי סמוק מוכרת פילטרים לסיגריה אלקטרונית איכותיים ואפקטיביים ביותר!

קיימות חברות רבות אשר מציעות מבחר גדול ומגוון של סיגריות אלקטרוניות, פילטרים לסיגריה אלקטרונית ועוד. אבל רק חברת איי סמוק מציע שירות ומפרט ייחודי של פילטרים לסיגריה אלקטרונית. על כך יעידו נגמלים רבים מעישון אשר הצליחו לעשות את הבלתי ייאמן ולהפסיק לעשן באמצעות הסיגריה האלקטרונית והפילטרים של איי סמוק. בפועל וכאמור, קיימת חשיבות גדולה לקיומם של פילטרים לסיגריה אלקטרונית בסיגריה עצמה, לרמת הניקוטין אשר מאפיינת אותם, טעמים, כמויות ועוד. ובכל אלו איי סמוק מתמחה ברמה הגבוהה ביותר ומתאימה לכל נגמל ונגמל לעישון בדיוק את הפילטרים שלהם הוא זקוק.

פילטרים וטעמים של סיגריות אלקטרוניות:

 
  5 קרטומייזרים (חפיסה אחת)  
  5 קרטומייזרים (חפיסה אחת)  
  25 קרטומייזרים (5 חפיסות)  
  25 קרטומייזרים (5 חפיסות)  
  50 קרטומייזרים (10 חפיסות)  
  50 קרטומייזרים (10 חפיסות)