איי סמוק בפייסבוקאיי סמוק בטוויטראיי סמוק ביוטיובאיי סמוק בגוגל+  
 
שיחת חינם
 
  דף הבית אודות קטלוג מוצרים שאלות ותשובות איך זה עובד יתרונות מאמרים צור קשר  
     
  מארזים
  קלירומייזרים
  נוזלים
  מוצרים נלווים
 

Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום) 120 ש"ח בלבד במקום 200
Mini A ISMOKE Premium (ערכת פרימיום)  120 ש"ח בלבד במקום 200
--------------------

s8 ISMOKE מקורית רק 150 ש"ח במקום 350
s8 ISMOKE מקורית  רק 150 ש"ח במקום 350
--------------------

6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
6 נוזלי אייסמוק 10 מ"ל ב 100 ש"ח
--------------------

3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
3 נוזלים 30 מ"ל ב- 120 ש"ח
--------------------
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
 
 

תקנון

סיגריה אלקטרונית > תקנון

כללי
האתר מנוהל ע"י חברת אייסמוק ישראל, מספר ח.פ. 514662394. ניתן לפנות בכל שאלה למרכז שירות לקוחות בטלפון 1700-552-551 הפעיל 24/7 או למייל office@ismoke.co.il   .
האמור בתקנון זה בפרט ובאתר בכלל מתייחס באופן שווה לבני שני המינים והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
הרכישה באתר כפופה לתנאים הנ"ל וביצוע רכישה מהווה את הסכמת הרוכש לתנאים הנ"ל. הרוכש יהיה תושב ישראל בן 18 שנים מלאות או יותר בעל כרטיס אשראי המונפק בישראל ותקף ביום ביצוע הרכישה. ההזמנה תחשב כמאושרת לביצוע ומשלוח עם קבלת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה. המחירים המופיעים באתר כוללים מע"מ.

אספקת המוצרים
זמן אספקה הינו מיידי בחנויות אייסמוק (אלא אם צוין אחרת בדף המוצר). לרוב, זמן האספקה בשילוח ארצי הינו בין בממוצע בין 4-5 ימים (לא כולל שישי, שבת, ערבי חג וחג). שילוח המוצרים יהיה ע"י חברת דואר ישראל, ע"פ מסלול השילוח שאושר בהזמנה שהקלדת במעמד הרכישה.
ניתן לאסוף מוצרים ממשרדי החברה הנמצאים בכתובת: ארלוזורוב 67, רחובות.

אחריות
לסיגריות אייסמוק יש אחריות לשנה. במקרה של תקלה במוצר יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות דרך הטלפון או המייל ולנמק באופן מלא על תיאור התקלה.

מדניות ביטולים
במקרה של ביטול העסקה הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת מאתנו באתר זה בתוך 14 יום מיום קבלתם מסניף הדואר / מהשליח. המוצרים צריכים להיות ארוזים באריזתם המקורית ולא בוצע בהם שום שימוש. עם החזרת המוצר למרכז השירות הארצי יבוטל החיוב שחויבת במלואו, סכום הזיכוי הכספי יהיה שווה לערך החשבונית פחות עלות המשלוח.

פרטיות וסודיות המידע
במידע שנמסר על ידך באתר יעשה שימוש לצורך ביצוע הזמנתך, וישמר במסגרת מאגר מידע שעליו יחולו הוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981. הסכמתך לתנאי השימוש מהווה הסכמה להכללת המידע במאגר זה. החברה מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה, באמצעים העומדים לרשותה, כדי לשמור על מידע זה. באם רצונך לא להיכלל בדיוור אלקטרוני, אנא ציין זאת המעמד הרכישה הראשונה.


פרטי כרטיס אשראי
הקלדת פרטי כרטיס האשראי מבוצע באתר חיצוני מאובטח ומאושר ע"י חברות כרטיסי האשראי. מספרי כרטיס האשראי אינם נשמרים במערכת. באם אינך מעוניין להקליד את פרטי כרטיס האשראי באתר המאובטח, אתה מוזמן להתקשר למרכז השירות ולמסור את הזמנתך והפרטים הרלוונטיים בטלפון.

מחירי מוצרים ותיאורם
מחירי המוצרים המופיעים בסמוך לתיאור המוצרים כוללים מע"מ. החברה שומרת את הזכות לשנות מעת לעת את מחירי המוצרים ואת תעריפי דמי המשלוח, ולכן המחיר המחייב אותה הוא זה המופיע בטופס אישור ההזמנה.

הגבלת אחריות
החברה אינה מתחייבת ששירותי האתר לא ישתבשו, יופרעו או יופסקו והיא לא תישא בכל אחריות כלפיך במקרה של שיבושים או הפרעות כאמור. גלישה או שימוש באתר נעשים על אחריותך בלבד.
אחריותה של החברה לביצוע הזמנה מוגבלת לערך הכספי של המוצרים נשוא הזמנתך.

תנאים נוספים
אייסמוק ישראל שומרת על זכותה לשנות את התנאים באתר זה מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי.
אייסמוק ישראל תקבע, לפי שיקול דעתה, אילו מוצרים ושירותים ניתן יהיה לרכוש ואת תנאי רכישתם ומחירם.
אייסמוק ישראל תקבע איזה מוצרים ושירותים ניתן לרכוש באתר, וכן להגביל מכירת מוצרים ושירותים, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
אייסמוק ישראל זכאית להפסיק בכל עת את פעילות האתר והשימוש בשירותים המוצעים בו על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.